Актуальные вопросы

Перерахунок УСК2000 в Digitals

Сергій Олійник,

матеріали взяті з www.geosystema.net/forum/

Для опису різних систем координат Digitals використовує систему датум, які знаходяться в файлі Datums.ini. Кожен датум містить параметри переходу від прямокутних координат даної системи в широту / довготу WGS84. Опис системи координат включає параметри її еліпсоїда (WGS84 або Красовського), а для систем, заснованих на еліпсоїді Красовського (СК42, СК63 і т.д.), також набір коефіцієнтів Хельмерта для переходу до WGS84.

Професія землевпорядник — поклик душі

Євсюков Т.О., декан факультету землевпорядкування, доктор економічних наук

Національний університет біоресурсів і природокористування України

Земля в Україні є основним національним багатством і перебуває під особливою охороною держави. Управлінням земельними ресурсами займаються інженери-землевпорядники. Ця професія має ряд переваг, серед яких можна виділити: широкий фронт робіт, солідні доходи у професіоналів, можливість займатися важливою і корисною справою. Наш факультет землевпорядкування НУБіП в останні десятиріччя став одним із провідних центрів землевпорядної науки та освіти України і пропонує навчання за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій».

Нові особливості екстериторіального погодження проектів землеустрою

Кошель А.О., кандидат економічних наук

Національний університет біоресурсів і природокористування України

Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру в 2016 році на виконання постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» від 31 серпня № 580 було запроваджено принцип екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки…