Консультация специалистов

Если у Вас возникли вопросы по разработке землеустроительной документации, в сфере земельного законодательства или порядок действий при подаче документов, вы можете обратиться за консультацией к нашим специалистам, которые помогут Вам.
Напишите вопрос и заполните форму
Введите коректный E-mail адрес
Соглашение на использование данных
Отправить

Часто задаваемые вопросы

Присвоєння кадастрового номеру земельній ділянці, що потрібно?
Кадастровий номер присвоюється земельній ділянці при внесенні її до державного земельного кадастру. Процес внесення земельної ділянки до державного земельного кадастру відрізняється в залежності від того чи ви є власником, користувачем або тільки збираєтесь оформити право власності чи користування земельною ділянкою.
Процедура відведення земельних ділянок у власність чи користування проводиться шляхом складання проектів землеустрою.
У випадках якщо ви є власником земельної ділянки, але інформація про неї відсутня у державному земельному кадастрі, або в державному акті відсутній кадастровий номер, розробляється XML файл, а в окремих випадках технічна документація із землеустрою.
Кадастровий номер присвоюється також при поділі або об’єднанні на новоутворенні земельні ділянки. В такому випадку розробляється технічна документація щодо поділу або об’єднання земельних ділянок.
В результаті проведення вищенаведених процедур власник або користувач земельної ділянки отримує витяг з державного земельного кадастру в якому зазначається кадастровий номер та інша інформація про земельну ділянку.
Всі види робіт ви можете замовити у нашій компанії, а також отримати додаткову консультацію стосовно вашої ситуації.
Що таке приватизація земельної ділянки?
Приватизація землі — передача приватним особам у приватну власність земельних ділянок з державної або комунальної власності. Процедура приватизації проводиться шляхом розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.
Хочу розділити земельну ділянку, що для цього потрібно?
Якщо ви є власником земельної ділянки ви можете здійснити її поділ для своїх потреб. Процедура поділу включає в себе розробку технічної документації щодо поділу земельної ділянки. Підставою для розробки є нотаріальна заява власника.
Витяг з державного земельного кадастру, як отримати?
Витяг з кадастру – документ, необхідний для вчинення операцій з землею (купівля-продаж, дарування, оренда тощо), що містить дані про площу земельної ділянки, цільове призначення, обмеження у використанні, склад земельних угідь та ін. Його надають в органах Держгеокадастру а отримують у центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП) при органах місцевого самоврядування, а також у нотаріусів, які підключенні до Державного земельного кадастру. Для отримання витягу необхідно подати заяву встановленої форми і квитанцію на оплату послуг.
Як оримати витяг з державного земельного кадастру конкретно у Вашому випадку, консультацію та можливість допомоги у вирішенні ваших земельних питань можете отримати зв’язавшись з нами зручним для вас методом, або залишивши заявку у формі зворотнього зв’язку у вікні праворуч.